Тріо баяністів

У Великолюбінській ДШМ творчо і активно працює тріо баяністів у складі: Паньків Ігор, Паньків Денис, Туркалік Остап. Керівник – Заслужений діяч естрадного мистецтва України, викладач-методист Паньків Мар’ян Васильович. Учасники тріо баяністів є неодноразовими переможцями обласних, регіональних, Всеукраїнських конкурсів.

У 2016 р. колектив став лауреатом III ступеня обласного конкурсу інструментальних ансамблів малих форм «Музичні акорди» серед учнів старших класів ПМНЗ Львівщини. Колектив приймав участь у фестивалі «Мелодія сердець». Юні музиканти достойно представляли Городоччину у Львівській обласній філармонії. Також тріо часто виступає на різномантних презентаціях, лекціях, концертах.

Нагороджені подякою Національної Всеукраїнської музичної спілки та Всеукраїнської асоціації баяністів-акордеоністів НВМС за участь у IV Всеукраїнському фестивалі «День українського баяна та акордеона» у м. Дрогобич.

З 2018 р. тріо баяністів працює у складі: ЗПК Паньків Мар’ян Васильович, Паньків Ігор Мар’янович та Паньків Денис Мар’янович.

Відчуття один одного, віртуозність, артистизм дає повну насолоду багатьом шанувальникам музичного мистецтва.