Народний ансамбль “Любисток”

Вокально-інструментальний ансамбль «Любисток»

Вокально-інструментальний ансамбль музичного об’єднання «Калина» заснований у 2000 році. Учасниками ансамблю є аматори, любителі народної пісні, що проживають на території району.

Ансамбль є учасником усіх концертних програм, що проходять у селищі Великий Любінь, брав участь у фестивалях, оглядах-конкурсах, виїздив за кордон.

У червні 2005 року колектив був запрошений у республіку Польща, м. Краснобруд, для участі у святкуванні Дня міста, де здобув багато шанувальників української музики і пісні.

У 2007 році ансамбль став Лауреатом обласного конкурсу вокальних ансамблів.

В 2008 році вокально-інструментальному ансамблю «Любисток» присвоєно звання «Народний». В цьому ж році вокально-інструментальний ансамбль «Любисток» стає Лауреатом 1-ої премії Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Джерела» в системі ЗАТ Укрпрофоздоровниця в м.Миргороді, соліст В.Карпенко.

У 2010 р. вокально-інструментальний ансамбль виборов 1-ше місце регіонального фестивалю-конкурсу «Пісні незабутого краю» в м. Городок.

В 2005-2011 рр. ансамбль був учасником фестивалів української пісні в республіці Польща. В листопаді 2014 р. ансамбль «Любисток» приймав участь у телевізійному проекті «Фольк-мюзік» м.Київ.

У 2016 році вокально-інструментальний ансамбль «Любисток» брав участь у творчому звіті Городоччини на сцені обласної філармонії у м.Львові – соліст М.Тецюк, де був відібраний на заключний гала-концерт, який відбувся на сцені Львівського оперного театру.

У 2017 році вокально-інструментальний ансамбль був учасником творчого звіту Городоччини у м. Турка.