Музично-теоретичний

Музично-теоретичні дисципліни є необхідною базою для виховання та професійного зростання музиканта. Завданням предмету«Сольфеджіо» є розвиток музичного слуху, спрямованого на вивчення окремих елементів музичної мови, удосконалення аналітичного мислення, розвиток музичної пам’яті та творчих здібностей учнів. Курс «Музичної літератури» передбачає виховання художньо-естетичного смаку учнів, вивчення кращих творів українських, російських та зарубіжних композиторів у контексті історичної епохи та стильового напрямку.

Пісня – найбільший Господній дар народу. Прививати любов до пісні,навчати співу труба ще змалку. У хорі, у спільному звучанні голосів народжується якась особлива атмосфера духовного єднання. В хоровому співі набувається і шліфується чуття гармонії, слуху, уміння і здатність серед багатого різноголосся чути голос товариша, доповнювати його своїм голосом. А ще, спів хороший для дітей тим, що розвиває і зміцнює дитячий організм, зокрема, легені.

На музично – теоретичному відділі працює троє викладачів:

ПУГАЧ ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА (Заввідділом)

Закінчила Львівське державне музичне училище ім. С. Людкевича, Дрогобицький державний педагогічний університет ім.Івана Франка, де здобула кваліфікацію «магістр педагогічної освіти, викладач музично-теоретичних дисциплін». Викладач вищої категорії, має педагогічне звання «старший викладач». Нагороджена почесними грамотами відділом культури та подякою департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації. З метою підвищення фахового рівня систематично відвідує семінарські заняття, конференції, які організовує департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації. Щороку на відділі організовує та проводить лекції-концерти до свят та знаменних дат, які допомагають зацікавити дітей музичним мистецтвом, розширити їх світогляд та залучити до «живого» виконання кращих зразків світової інструментальної та вокальної музики; музичні вікторини для учнів молодших класів; теоретичні олімпіади для учнів старших класів. Учні викладача приймають участь в обласних олімпіадах з музично-теоретичних дисциплін та відзначені дипломами (Федина Ольга – диплом ІІІ ступеня; Волохіна Марта) та сертифікатами (Іваняк Олеся; Стефанишин Богдана). Серед випускників є багато таких, які продовжили своє навчання у вищих музичних навчальних закладах, а саме: Скварчило Любомир, Кужик Микола, Грициняк Наталя, Кужик Ганна, Туркалік Марія, Маслянко Ірина, Вівер Наталя, Кертуцька Роксолана, Іваняк Олеся, Стефанишин Богдана, Волохіна Марта, Неволько Вірсавія.

ПАНЬКІВ ОЛЬГА ІВАНІВНА

Працює у Великолюбінській ДШМ із 2003 року на посаді викладача хорових дисциплін,музично-теоретичних та концертмейстер. Закінчила Дрогобицьке державне музичне училище ім. В. Барвінського, Дрогобицький державний педагогічний університет ім.Івана Франка, магістратуру при ДДПУ ім. Івана Франка, де здобула кваліфікацію «магістр педагогічної освіти». З 2012 р.- викладач вищої категорії та «старший викладач». Серед учнів лауреати регіональних, обласних, Всеукраїнських конкурсів: Волохіна Марта – лауреат I ступеня конкурсу «Франкове Підгір’я» (2012 р.), лауреат II ступеня Всеукраїнського фестивалю «Перлина Заходу» (2015р.), лауреат III ступеня обласного фестивалю-конкурсу «Молоді таланти – Мишузі» (2015 р.); Срібняк Ольга та Бардин Катерина лауреати II ступеня Всеукраїнського конкурсу «Гірська квітка» (2015 р.); Бардин Катерина лауреат II ступеня обласного конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах (2017 р.). Випускники – Кужик Ганна, Туркалік Марія, Іваняк Олеся,Волохіна Марта продовжили навчання у музичних закладах. Паньків Ольга Іванівна є активним учасником хору «Калина» та ансамблю «Любисток».

ЖИЛА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

Працює у Великолюбінській ДШМ з 2012 р. викладачем хорових дисциплін. Учні викладача є активними учасниками шкільних концертів, лекцій, конкурсів. Наталя Іванівна є активним учасником хору «Калина». Проявляє творчу ініціативу у проведенні мистецьких заходів.

Щороку вчителі-теоретики та учні музичного відділення працюють над створенням та проведенням творчих музично-літературних зустрічей, які допомагають зацікавити дітей музичним мистецтвом, розширити їх світогляд та залучити до “живого” виконання кращих зразків світової інструментальної та вокальної музики.

 

СТЕФАНИШИН БОГДАНА БОГДАНІВНА

Закінчила у 2019 році Львівський музичний коледж ім. С. Людкевича (відділ хорового диригування).

З 2019 року навчається у Дрогобицькому музичному коледжі ім. В. Барвінського (фортепіано) та паралельно у Дрогобицькому педагогічному університеті ім. І.Франка (музичне мистецтво)
Учасник народного вокального ансамблю “Любисток”.

Учениця, Щутяк Віра – дипломант конкурсу “Мистецтво без обмежень 2020” (вокал).